Doprava a platba

Zakúpený tovar vám doručíme kuriérskou službou, ktorá vám objednávku doručí na zvolenú adresu alebo do výdajného miesta. Objednávku môžete uhradiť bankovým prevodom alebo dobierkou pri prevzatí zásielky od prepravcu, či na pobočke výdajného miesta.

Možnosti dopravy

GLS

GLS - doručenie na adresu

Kuriérna služba GLS vám dovezie balík s objednávkou na zvolenú adresu, či už do práce alebo domov. V deň expedície od nás obdržíte e-mail s číslom balíka a bude aj informovanie SMS. V prípade vašej neprítomnosti na zvolenej adrese si môžete nechať zásielku presmerovať na najbližšie výdajné miesto GLS, kde si potom zásielku vyzdvihnete.

od 6 €
PPL doručení na adresu

PPL - doručenie na adresu

Kuriérny prepravca PPL vám doručí zásielku na vami zvolenú adresu. O priebehu doručovania budete informovaní prostredníctvom SMS a e-mailu.

od 4,1 €
PPL výdejní místa

PPL - doručenie na výdajné miesta

Chcete si zásielku vyzdvihnúť po ceste z práce? Nechajte si balík doručiť na niektoré z najbližších výdajných miest PPL. Hneď ako bude zásielka pripravená na mieste, obdržíte SMS a e-mail s kódom pre vyzdvihnutie.

od 3,3 €

Upozornenie na prepravu službou PPL a GLS

V prípadoch, keď si zvolíte dopravu prepravnou spoločnosťou, suchý ľad odosielame jeden deň pred požadovaným dátumom doručenia. Pri výbere tohto spôsobu doručenia je potrebné vziať do úvahy možnosť oneskorenia dodania na strane prepravcu. Vo väčšine prípadov je ľad doručovaný nasledujúci pracovný deň od odoslania, avšak u malého percenta zásielok môže dôjsť k oneskoreniu počas prepravy. Za takéto oneskorenie nenesieme zodpovednosť.

Ak teda máte na dátume doručenia suchého ľadu nadviazané ďalšie aktivity s pevne stanoveným časom, napr. svadba, oslava, divadelné predstavenia, letecká alebo iná preprava vyžadujúca chladenie suchým ľadom, doporučujeme zvoliť si dátum doručovania zásielky radšej o jeden deň skôr, a to práve z vyššie uvedeného dôvodu možného zdržania na strane prepravcu. Pokiaľ by ste objednávali o deň skôr, odporúčame navýšiť požadované množstvo suchého ľadu o 25 % z dôvodu úbytku váhy počas cestovania/čakania na využitie.

Možnosti platby

Bankovní převod

Bankový prevod

Po odoslaní objednávky obdržíte platobné inštrukcie pre platbu klasickým bankovým prevodom. Zásielku odošleme na prijatie platby. Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky. Číslo účtu: 2802115749/8330

0 €
Shoptet Pay

Platobná brána Shoptet Pay

Rýchla platba v reálnom čase cez online platobnú bránu Shoptet Pay. Najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob platby.

0 €
Google Pay

Online platba Google Pay

Platba pomocou peňaženky Google Pay je veľmi rýchla a bezpečná. Stačí mať iba pridanú platobnú kartu vo svojom účte a objednávku uhradíte v reálnom čase.

0 €
Dobírka

Dobierka

Objednávku uhradíte v hotovosti alebo kartou pri prevzatí zásielky od prepravcu.

2 €